Pages Navigation Menu

21. Amfora 2008

Koturaljkaški klub Uljanik je po 21. put za redom bio domaćin AMFORE koja je okupila 108 takmičara iz 11 klubova i 4 zemlje.

Tradiciju i napore pulskog kluba već odavna su prepoznali i članovi Europske federacije umjetničkog koturaljkanja, te prijateljski klubovi iz susjednih zemalja koji u znak već dvije godine za redom prijavljuju vrhunska imena svjetskog koturaljkanja kao što su to Andrea Barbieri, Silvia Marangoni, Nika Arčon, Jenifer da Re….

Dva dana vrhunskog sporta , dobre glazbe i takmičarskog duha ispunila su Dom sportova u petak 20. i subotu 21.lipnja.

Takmičari u dobi od 4 godine do seniorskih kategorija su se, osim za pojedinačni plasman, borili i za plasman svojih klubova.

Drugu godinu za redom uvjerljivi pobjednik Trofeja Amfora je Koturaljkaški klub Renče iz Renča sa osvojenih 54 bodova, drugoplasirani je KUK Nova Gorica s osvojenih 40 bodova,
a brončani je SC Oderzo.

Domaćin KK Uljanik plasirao se na 7.mjesto.

Slijede rezultati po kategorijama:

 

KATEGORIJA CICIBANI – M

01. BLAŽ KOVAČ – DOMŽ

KATEGORIJA CICIBANI

01. IVANA ŠTRUKLEJ – RENČ
02. KLARA REJEC – KUK
03. ELENA GRAKALIĆ – ULJA
04. LANA PAHOR – PERL
05. LUCIJA VIŠKOVIĆ – ULJA
06. MIA RAIN – ULJA
07. TAJA PODOBNIK – KUK
08. MO RAIN – ULJA

KATEGORIJA C

01. URŠKA FURLANI – RENČ
02. ZOJA MUHIČ – KUK
03. MARTINA PONTELLO – SILE
04. VANESSA ŠULIGOJ – RENČ
05. STELA HUMAR – KUK
06. NIKITA VODOPIVEC – RENČ
07. URŠKA KRAŠČEK – PERL
08. TEREZA KOVIC – KUK
09. BRINA TIČ – DOMŽ
10. MARUŠA BIRSA – PERL
11. LANA MUHIČ – KUK
12. VESNA HRIBAR – DOMŽ
13. NINA JURCAN – ULJA
14. EGIZIA BORDON – EDER
15. BRITT DE GRAVISI – ULJA
16. ENA HABENŠUS – ULJA
17. TIMEA MRŠIĆ – MEDV
18. TAMARA RAMADI – MEDV
19. GAJA JEJČIĆ – PERL
20. MARTA MEZULIĆ – ULJA
21. GRACIELA GRAKALIĆ – ULJA
22. REA ŠTOKOVIĆ – ULJA
23. ENA MEHANOVIĆ – ULJA
24. CORINA UKOŠIĆ MIHAJLIK – ULJA
25. MARCELA MEDVED – MEDV
26. SCORIA SARA – ULJA

KATEGORIJA D1-M

01. FEDELI SIMONE – SCLE

KATEGORIJA D1

01. LIZA RIJAVEC – PERL
02. TENA KOMEL – PERL
03. CHEMELLO ALESSIA – SCLE
04. TJAŠA KOVIC – KUK
05. IVONA REPE – MEDV
06. ANTONIJA MRAOVIĆ – MEDV
07. TANITA FABJAN DEMŠAR – DOMŽ
08. ANTEA STOJIĆ – MEDV
09. OZANA DOMIĆ – MEDV
10. JOSIPA BILELA – ULJA
11. EMMA PAURO – ULJA

KATEGORIJA D2

01. MARANGONI LAURA – SILE
02. MAJA GOLOB – PERL
03. SARA KOVAČIĆ – DOMŽ

KATEGORIJA B-M

01. NATAN MUHIČ – KUK
02. KAI APPLEBY – GB
03. DALLA COSTA LUCA – SCLE
04. ALEX RODELLA – ULJA
05. JERNEJ KALIN – RENČ

KATEGORIJA B

01. JESSICA MARKA – RENČ
02. LANA PREGELJ – RENČ
03. AJDA TIČ – DOMŽ
04. MAZZON LISA – SILE
05. GEROMIN LARA – SILE
06. BARERA ELISABETTA – SILE
07. LEA ARČON – RENČ
08. MANCA HRIBAR – DOMŽ
09. KAJA STEPANČIĆ – PERL
10. DE MARCHI GIULIA – SCLE
11. BORDON ASIA – EDER
12. MASTROFILIPPO ELISA – EDER
13. SARA SUŠMEL – KUK
14. ŠPELA CERAR – DOMŽ
15. NINA VIŠKOVIĆ – ULJA
16. NICOLE ZEC – ULJA
17. IVA VOZILA – ULJA

KATEGORIJA A-M

01. NATHANIEL WILIAMS – GB
02. TOMISLAV MIKULANDRIĆ – MEDV

KATEGORIJA A

01. TANITA KAJA ČERNE – RENČ
02. ANA TUREL – RENČ
03. CHIARA MORDEJ FILIPPINI – DOMŽ
04. MANCA CAPUDER – DOMŽ
05. TINA GREGORIČ – RENČ
06. CONTALBRIGO SABRINA – SCLE
07. ANEJA KLAUT – RENČ
08. MORO SILVIA – SILE
09. TJAŠA KOVAčIč – DOMŽ
10. ADA HABENŠUS – ULJA
11. SAMANTHA LESLIE – GB

KATEGORIJA KADETI

01. DA RE’ JENNIFER – ODER
02. ANA REJEC – KUK
03. CAMPION MARIARITA – ODER
04. MAJA SEDEJ – PERL
05. POLONA SAKSIDA – KUK
06. NEŽA PEZDIRC – DOMŽ
07. ŠPELA COLJA – KUK
08. MEGI VALETIč – RENČ
09. KLAVDIJA KOVAČ – DOMŽ
10. KIA TENNANT – GB
11. CHEMELLO EVA – SCLE

KATEGORIJA JEUNESSE-M

01. BEN TIMBRELL – GB

KATEGORIJA JEUNESSE

01. ZAGO ELENA – ODER
02. DALLA LIBERA ELENA – ODER
03. TINA SEDEJ – PERL

KATEGORIJA JUNIOR

01. CREMA GIADA – ODER

KATEGORIJA SENIOR-M

01. BARBIERI ANDREA – ODER

KATEGORIJA SENIOR

01. NIKA ARČON – KUK
02. MAJA CELIJA – ULJA
03. VICTORIA BROWN – GB
04. TAMARA TRIPKOVIĆ – ULJA

KATEGORIJA SENIOR INLINE-M

01. MARCO VIOTTO – ODER

KATEGORIJA SENIOR INLINE

01. MARANGONI SILVIA – ODER

Slike sa natjecanja možete pogledati u galeriji.