Pages Navigation Menu

19. Amfora 2006

AMFORA 2006
“ULJANIK” PREDAO NASLOV

PETAK, 23.06. I SUBOTA, 24.6.2006.

Slovenski Koturaljkaški klub “Nova Gorica”, klub je s najviše uspjeha na tradicionalnom pulskom koturaljkaškom natjecanju, ujedno jedinom domaćem, i pobjednik je 19. izdanja “AMFORE”, koja je u pulskom Domu sportova održana 23. i 24. listopada.

Drugo i treće mjesto u ukupnom poredku klubova također je pripalo gostima iz Slovenije, tradicionalno i najbrojnijim sudionicima pulskog natjecanja, “Domžalama” i “Pirueti” također iz Domžala.

Pulski “Uljanik”, lanjski pobjednik “AMFORE” koji je ove godine “vratio” naslov “Novoj Gorici”, zauzeo je četvrto mjesto. Treće mejsto pulskim je koturaljkašima pobjeglo za jedan bod, a druga pozicija za samo tri boda.

Inače, na na ovogodišnjem izdanju “AMFORE” nastupilo je oko 150 koturaljkaša i koturaljkašica iz 15 klubova iz 5 zemalja, koji su “AMFORU” zatvorili revijalnim nastupom.

Pojedinačni poredak:

“CICIBANKE”

Zoja Muhić Nova Gorica 1. mjesto
Lana Muhić Nova Gorica 2. mjesto
Maruša Birsa Perla 3. mjesto
Ena Habenšus KK Uljanik 8. mjesto
Gracijela Grakalić KK Uljanik 9. mjesto

“CICIBANI”

Kia Appleby V. Britanija 1. mjesto
Natan Muhić Nova Gorica 2. mjesto
Elia Clementi Edera 3. mjesto
Alex Rodella KK Uljanik 6. mjesto

KATEGORIJA “C” – DJEVOJČICE

Patricija Žnidaršić Pirueta 1. mjesto
Jessica Marka Renče 2. mjesto
Lucija Dolinšek Domžale 3. mjesto
Nina Višković KK Uljanik 6. mjesto
Iva Vozila KK Uljanik 7. mjesto
Ema Pauro KK Uljanik 8. mjesto
Josipa Bilela KK Uljanik 9. mjesto
Nicole Zec KK Uljanik 10. mjesto
Ivana Bilela KK Uljanik 13. mjesto

KATEGORIJA “D1″ – DJEVOJČICE

Klaudia Kovač Domžale 1. mjesto
Silvia Moro Sile 2. mjesto
Kristina Humar Nova Gorica 3. mjesto
Maja Cukon KK Uljanik 7. mjesto
Jelena Beljan KK Uljanik 9. mjesto
Anika Bevandić KK Uljanik 14. mjesto
Martina Červar KK Uljanik 17. mjesto
Monika Šumar KK Uljanik 18. mjesto

KATEGORIJA “D1″ – DJEČACI

Deniel Zec KK Uljanik 1. mjesto

KATEGORIJA “D2″ – DJEVOJČICE

Vita Peterlin Pirueta 1. mjesto
Matea Štimac KK Uljanik 2. mjesto
Meto Kurent Pirueta 3. mjesto
Lea Komel KK Uljanik 5. mjesto

KATEGORIJA “B” – DJEVOJČICE

Marta Divoni Montechio 1. mjesto
Tanita Kaja Černe Renče 2. mjesto
Francisca Ramani Skating 3. mjesto
Ada Habenšus KK Uljanik 13. mjesto
Fiona Belušić KK Uljanik 14. mjesto

KATEGORIJA “B” – DJEČACI

Tomaž Kalin Renče 1. mjesto

KATEGORIJA “A” – DJEVOJČICE

Ana Rejec Nova Gorica 1. mjesto
Nika Babić Pirueta 2. mjesto
Špela Colja Nova Gorica 3. mjesto
Lucia Mrđen KK Uljanik 15. mjesto

KADETKINJE

Lina Berlot Nova Gorica 1. mjesto
Ana Bezeljak Nova Gorica 2. mjesto
Danaja Černe Renče 3. mjesto

JEUNESSE

Sara Pregelj Renče 1. mjesto
Maxi Cerar Domžale 2. mjesto
Martina Vetrih Renče 3. mjesto

JUNIORKE

Tadeja Lavrić Renče 1. mjesto
Maja Turel Renče 2. mjesto
Urška Anzeljc Perla 3. mjesto
Maja Celija KK Uljanik 4. mjesto

JUNIORI

Jernej Furlan Renče 1. mjesto

SENIORKE
Francesca Roncelli Gioni 1. mjesto
Fabienne Bechmann Švicarska 2. mjesto
Lina Bisetto Sile 3. mjesto
Tamara Tripković KK Uljanik 5. mjesto
Petra Weidlich KK Uljanik 6. mjesto

SENIORI

Raphael Egli Švicarska 1. mjesto
Leo Pliško KK Uljanik 2. mjesto

INLINE

Melanie Bernhard Švicarska 1. mjesto

Galerija slika